İlksan Deha Otel e v i n i z   g i b i . . .

Pazartesi, 25 Mar 2019
 
 

Ziyaretçi Bilgileri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün103
mod_vvisit_counterDün145
mod_vvisit_counterBu Hafta103
mod_vvisit_counterGeçen Hafta1031
mod_vvisit_counterBu Ay3723
mod_vvisit_counterGeçen Ay5420
mod_vvisit_counterToplam1369839
Bağlantılar
# Görüntüle 
1   Link   İLKSAN
İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Resmi Web Sitesi
2   Link   DE-HA A.Ş.
DE-HA İNŞAAT YATIRIMLAR OTELCİLİK TURİZM TİCARET VE SANAYİ A.Ş; sandığımızın %99,985 hisse oranı ile iştirak ettiği bağlı ortaklık şeklinde faaliyet gösteren ticari bir kuruluşudur.
3   Link   AD TUR TURİZM VE SEYAHAT ACENTESİ
A-D TUR TURİZM VE SEYAHAT ACENTESİ:
1618 sayılı Seyahat Acenteleri ve Seyahat Acenteleri Birliği Kanununa göre 2003 yılında kurulan A-D Tur, A GRUBU statüsünde faaliyetini devam ettirmekte, aynı zamanda IATA belgesini de alan acente tüm yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinin direkt satışını yapmaktadır.
4   Link   DEHA OTEL - ALANYA
Antalya Alanya Mahmutlar kasabasında 4.566 m² lik alan üzerine kurulu, 3 yıldızlı, 2553 turizm işletme belgeli, 95 odalı ve 195 yataklı bir tesis olup, tesiste spor salonu ve sauna bulunmaktadır. Mülkiyeti şirkete ait olup 2001 yılından bugüne kadar Şirketimizce işletilmektedir.
Yurt içi ve yurt dışı pazara hizmet vermektedir.
5   Link   ANANAS OTEL- ALANYA
Antalya - Alanya Cumhuriyet Mahallesinde 5.536 m² lik alan üzerine kurulu, 4 yıldızlı, 3243 turizm işletme belgeli, 187 odalı ve 374 yataklı bir tesistir. Tesiste ayrıca 500 kişilik çok amaçlı toplantı salonu, üst katta 500 kişilik balo salonu, çocuk oyun salonu, sinema salonu, spor salonu ve sauna bulunmaktadır.
Yurt içi ve yurt dışı pazara hizmet verilmekle birlikte otel salonlarında 500 kişiye kadar konaklamalı olarak kongre seminer organizasyonları da yapılmaktadır.
6   Link   De-Ha İlksan Çınarsuyu Turistik Tesisleri
◦Ünye’nin en seçkin, keyifli ve gözde semtlerinden Çınarsuyu deresi ile Atmaca deresi arasında kalan 67 000 m2 doğal tabiat güzelliğinde, dilersen; Kebap-Izgara veya Balık ağırlıklı öğle yemeği veya Karadeniz pidesi, akşam gün batımını seyrederek, aynı güzellikteki menüleri yiyebileceğiniz, (100) kişilik ahşap salon, (150) kişilik camlı salon veya Karadeniz’in muhteşem manzarasına bakan (500) kişilik Açıkhava bahçesinde, damak zevkinizi tadacaksınız.
◦Çınarsuyu’nun menüsünde; Her gün zengin deniz mahsulleri ile birlikte günün balıkları, birbirinden lezzetli ara sıcakları, beyaz-kırmızı et ızgara ve kebaplarını bulmanız da mümkün.
◦ Halis Palavar Ustanın Şef Aşçı olarak görev aldığı ve misafirlerinin koşulsuz güvenini prensip edinmiş olan restoranımız, yılların tecrübesini ve lezzetini birleştirerek Karadeniz’in en seçkin ve lezzetli pide, et ve balık restoranını oluşturdu.
◦Not: Sigara içilecek alanımız ve otoparkımız mevcuttur.